Hakkımızda

Jindal Medi Surge'de, sağlık hizmetlerinin sunulma şeklini yeniden tasarlamak ve insanların daha uzun, daha sağlıklı yaşamalarına yardımcı olmak için genişliğimizi, ölçeğimizi ve deneyimimizi kullanıyoruz. Radikal olarak değişen bir ortamda, doktor ve hasta merkezli ürünler ve çözümler tasarlamak ve sunmak için cerrahi, ortopedi çözümlerindeki kendi uzmanlığımızı başkalarının büyük fikirleriyle birleştirmek için bilim ve teknoloji arasında bağlantılar kuruyoruz.

Jindal Medi Surge (JMS) Hakkında

İnsan ve Veterinerlik Ortopedik Ameliyatlar için Ortopedik İmplantlar, Aletler, Harici Fiksatörün Lider Üreticisi (Markalı ve OEM) biziz. Dünyanın en kapsamlı ortopedi portföylerinden birini sunuyoruz. Eklem rekonstrüksiyonu, travma, kraniomaksillofasiyal, omurga cerrahisi ve spor tıbbı gibi uzmanlık alanlarındaki JMS çözümleri, dünya çapında sağlık sistemlerine klinik ve ekonomik değer sağlarken hasta bakımını ilerletmek için tasarlanmıştır. İnovasyonu kutlarken, taahhüdümüz "dünyayı sağlığın pembesi içinde tutmaktır".

Şirketlerimiz

Tıbbi cihazlarda öncü olarak, hasta erişimini genişletmek, sonuçları iyileştirmek, sağlık sistemi maliyetlerini azaltmak ve değeri artırmak için sürekli olarak bakım standardını yükseltmeye odaklanıyoruz. Hizmet verdiğimiz hastaların daha hızlı iyileşmesine ve daha uzun ve daha canlı yaşamasına yardımcı olmak için akıllı, insan merkezli sağlık hizmetleri oluşturuyoruz. Şirketlerimiz çeşitli cerrahi uzmanlıklara hizmet etmektedir:

Ortopedi - bu işletmeler, insanların aktif ve tatmin edici yaşamlara dönmelerine yardımcı olma amacıyla erken müdahaleden cerrahi değiştirmeye kadar bakım süreci boyunca hastalara yardım etmeye odaklanmıştır.

Cerrahi – Dünyanın dört bir yanındaki hastanelerde cerrahlar, çeşitli tıbbi durumlar için en güvenli ve en etkili tedaviyi sağlamak üzere tasarlanmış güvenilir cerrahi sistemleri ve aletleri kullanarak güvenle çalışırlar.

Tarihimiz

Jindal Medi Surge zengin bir tarihe sahiptir - inovasyondan, endüstri liderleriyle çalışmaktan ve dünya çapında birçok hastanın hayatında fark yaratmaktan oluşur.

Sosyal sorumluluk

Dünyanın iyi vatandaşları olmak için ilham alıyoruz. İçinde yaşadığımız ve çalıştığımız topluluklara ve dünya topluluğuna karşı sorumluyuz. İyi vatandaşlar olmalıyız. Sivil gelişmeleri, daha iyi sağlık ve eğitimi teşvik etmeliyiz. Çevreyi ve doğal kaynakları koruyarak kullanma ayrıcalığına sahip olduğumuz mülkü korumalıyız. Credo'muz, hizmet verdiğimiz insanların ihtiyaçlarını ve refahını ilk sıraya koymamız için bizi zorluyor.

Çevre

Bir tıbbi cihaz üreticisi olarak Jindal Medi Surge, çevre üzerindeki etkimizin ve etkimizin bilincindedir. Tesisimiz uçucu bileşik kullanımını azaltmıştır. Ambalaj iyileştirmelerinde de ilerleme kaydettik. Tesisimiz, kağıt kullanımını azaltmak için bir dizi ürün için Elektronik kullanımını hayata geçirdi. Liderliğimiz, sürekli çevresel iyileştirmelere ve çevre yasalarına uzun vadeli uyumun gösterilmesine katkılarından dolayı Hindistan Hükümeti tarafından kabul edilmiştir. Tüm sitelerimiz, birden fazla olanakla en yüksek standartlarda çalışır.

Katkılarımız

Jindal Medi Surge, ürün bağışları, hayırsever bağışlar ve topluluk katılımı yoluyla ihtiyacı olanların hayatlarını iyileştirmek için benzersiz bir konuma sahiptir. Devamını oku

Gönüllülüğümüz

Yerel düzeyde, dünyanın dört bir yanındaki tesislerimizdeki çalışanlar, okul çocuklarına mentor olarak gönüllü oluyor, kan bağışlıyor, muhtaç ailelere gıda sepetleri kuruyor ve mahallelerini iyileştiriyor.

E-POSTA SORGUSU: info@jmshealth.com

YURT İÇİ SORUŞTURMA E-POSTA: jms.indiainfo@gmail.com

ULUSLARARASI SORUŞTURMA E-POSTA: jms.worldinfo@gmail.com

WHATSAPP / TELEGRAM / SİNYAL: +91 8375815995

Sabit Hat: +91 11 43541982

MOBİL: +91 9891008321

WEB SİTESİ: www.jmshealth.com | www.jmsortho.com | www.neometiss.com

İLETİŞİM: Bay Nitin Jindal (MD) | Bayan Neha Arora (HM) | Bay Man Mohan (GM)

MERKEZ OFİS: 5A/5 Ansari Yolu Darya Ganj Yeni Delhi – 110002, HİNDİSTAN.

ÜNİTE-1: Arsa Anand Sanayi Bölgesi Mohan Nagar Ghaziabad, Uttar Pradesh HİNDİSTAN.

ÜNİTE-2: Milkat Khopi Post Shivare Khopi Tal Bhor Bölgesi Pune Khed Shivapur, Maharashtra HİNDİSTAN.