Par mums

Uzņēmumā Jindal Medi Surge mēs izmantojam savu plašumu, mērogu un pieredzi, lai no jauna iztēlotu, kā tiek sniegta veselības aprūpe, un palīdzētu cilvēkiem dzīvot ilgāk un veselīgāk. Radikāli mainīgajā vidē mēs veidojam sakarus starp zinātni un tehnoloģijām, lai apvienotu mūsu pašu pieredzi ķirurģijas, ortopēdijas risinājumos ar citu lielajām idejām, lai izstrādātu un piegādātu uz ārstiem un pacientiem orientētus produktus un risinājumus.

Par Jindal Medi Surge (JMS)

Mēs esam vadošais ortopēdisko implantu, instrumentu un ārējo fiksatoru ražotājs (firmas un OEM) cilvēku un veterināro ortopēdisko ķirurģiju vajadzībām. Mēs piedāvājam vienu no visaptverošākajiem ortopēdijas portfeļiem pasaulē. JMS risinājumi specialitātēs, tostarp locītavu rekonstrukcijā, traumās, galvaskausa un un sejas ķirurģijā, mugurkaula ķirurģijā un sporta medicīnā, ir izstrādāti, lai uzlabotu pacientu aprūpi, vienlaikus nodrošinot klīnisku un ekonomisku vērtību veselības aprūpes sistēmām visā pasaulē. Svinot inovāciju, mūsu apņemšanās ir "turēt pasauli veselības rozā krāsā".

Mūsu uzņēmumi

Kā celmlauži medicīnisko ierīču jomā mēs pastāvīgi koncentrējamies uz aprūpes līmeņa paaugstināšanu — strādājam, lai paplašinātu piekļuvi pacientiem, uzlabotu rezultātus, samazinātu veselības sistēmas izmaksas un palielinātu vērtību. Mēs veidojam gudru, uz cilvēkiem vērstu veselības aprūpi, lai palīdzētu pacientiem, kurus apkalpojam, ātrāk atveseļoties un dzīvot ilgāk un dinamiskāk. Mūsu uzņēmumi apkalpo vairākas ķirurģijas specialitātes:

Ortopēdija — šie uzņēmumi ir vērsti uz palīdzību pacientiem visā aprūpes nepārtrauktībā — no agrīnas iejaukšanās līdz ķirurģiskai aizstāšanai, lai palīdzētu cilvēkiem atgriezties pie aktīvas un pilnvērtīgas dzīves.

Ķirurģija – Slimnīcās visā pasaulē ķirurgi strādā ar pārliecību, izmantojot uzticamas ķirurģiskas sistēmas un instrumentus, kas izstrādāti, lai nodrošinātu drošāko un efektīvāko ārstēšanu dažādu medicīnisko stāvokļu gadījumā.

Mūsu Vēsture

Jindal Medi Surge ir bagāta vēsture – tā ietver inovācijas, sadarbību ar nozares līderiem un daudzu pacientu dzīves pārmaiņas visā pasaulē.

Sociālā atbildība

Mēs esam iedvesmoti būt labiem pasaules pilsoņiem. Mēs esam atbildīgi pret kopienām, kurās dzīvojam un strādājam, un pret pasaules sabiedrību. Mums ir jābūt labiem pilsoņiem. Mums ir jāveicina pilsoniskie uzlabojumi un labāka veselība un izglītība. Mums ir jāuztur īpašums, ko esam priviliģēti izmantot, saudzējot vidi un dabas resursus. Mūsu Credo izaicina mūs izvirzīt pirmajā vietā to cilvēku vajadzības un labklājību, kuriem mēs kalpojam.

Vide

Kā medicīnas ierīču ražotājs Jindal Medi Surge ņem vērā mūsu ietekmi un ietekmi uz vidi. Mūsu iekārta ir samazinājusi gaistošo savienojumu izmantošanu. Mēs esam guvuši panākumus arī iepakojuma uzlabošanā. Mūsu iekārta ir ieviesusi elektronisko izmantošanu vairākiem produktiem, lai samazinātu papīra patēriņu. Indijas valdība ir atzinusi mūsu vadību par ieguldījumu pastāvīgos vides uzlabojumos un ilgtermiņa vides tiesību aktu ievērošanas demonstrēšanā. Visas mūsu vietnes darbojas saskaņā ar augstākajiem standartiem ar vairākām iekārtām.

Mūsu ieguldījums

Jindal Medi Surge ir unikāls stāvoklis, lai uzlabotu to cilvēku dzīvi, kuriem tas ir nepieciešams, ziedojot produktus, ziedojot labdarībai un iesaistot sabiedrību. Lasīt vairāk

Mūsu brīvprātīgais darbs

Vietējā līmenī darbinieki mūsu iestādēs visā pasaulē brīvprātīgi darbojas kā padomdevēji skolas bērniem, ziedo asinis, komplektē pārtikas grozus trūcīgām ģimenēm un uzlabo viņu apkaimi.

JAUTĀJUMS pa e-pastu: info@jmshealth.com

E-PASTA IEKŠZEMES UZZIŅAI: jms.indiainfo@gmail.com

E-PASTA STARPTAUTISKĀ INFORMĀCIJA: jms.worldinfo@gmail.com

WHATSAPP / TELEGRAMMA / SIGNĀLS: +91 8375815995

FAKOTĀJĀ TĀLIJA: +91 11 43541982

MOBILAIS: +91 9891008321

Tīmekļa vietne: www.jmshealth.com | www.jmsortho.com | www.neometiss.com

KONTAKTI: Nitins Džindals (MD) | Neha Arora kundze (HM) | Man Mohan kungs (GM)

Galvenais birojs: 5A/5 Ansari Road Darya Ganj New Delhi – 110002, INDIJA.

1. VIENĪBA: zemes gabals Anand rūpnieciskais īpašums Mohan Nagar Ghaziabad, Utarpradeša, INDIJA.

2. VIENĪBA: Milkat Khopi Post Shivare Khopi Tal Bhor rajons Pune Khed Shivapur, Maharaštra INDIJA.