Meist

Jindal Medi Surge'is kasutame oma laiust, ulatust ja kogemusi, et kujutleda uuesti tervishoiuteenuste osutamise viisi ja aidata inimestel elada kauem ja tervemalt. Radikaalselt muutuvas keskkonnas loome teaduse ja tehnoloogia vahel sidemeid, et ühendada oma teadmised kirurgia ja ortopeediliste lahenduste vallas teiste suurte ideedega, et kujundada ja tarnida arsti- ja patsiendikeskseid tooteid ja lahendusi.

Teave Jindal Medi Surge'i (JMS) kohta

Oleme ortopeediliste implantaatide, instrumentide, inim- ja veterinaarortopeediliste operatsioonide välisfiksaatorite juhtiv tootja (kaubamärgiga ja originaalseadmete valmistaja). Pakume üht kõige põhjalikumat ortopeediaportfelli maailmas. JMS-i lahendused, sealhulgas liigeste rekonstrueerimine, traumad, näo-kolju ja näo-, seljaajukirurgia ja spordimeditsiin, on mõeldud patsientide ravi edendamiseks, pakkudes samal ajal kliinilist ja majanduslikku väärtust tervishoiusüsteemidele kogu maailmas. Innovatsiooni tähistamise ajal on meie kohustus "hoida maailm tervise roosades toonides".

Meie ettevõtted

Meditsiiniseadmete pioneeridena keskendume pidevalt ravistandardite tõstmisele – töötame selle nimel, et laiendada patsientidele juurdepääsu, parandada tulemusi, vähendada tervishoiusüsteemi kulusid ja luua väärtust. Loome nutikaid, inimkeskseid tervishoiuteenuseid, et aidata patsientidel, keda teenindame, kiiremini taastuda ning elada kauem ja elujõulisemalt. Meie ettevõtted teenindavad mitmeid kirurgilisi erialasid:

Ortopeedia – need ettevõtted on keskendunud patsientide abistamisele kogu raviperioodi vältel – varasest sekkumisest kirurgilise asendamiseni, eesmärgiga aidata inimestel naasta aktiivse ja täisväärtusliku elu juurde.

Kirurgia – kogu maailma haiglates töötavad kirurgid enesekindlalt, kasutades usaldusväärseid kirurgilisi süsteeme ja instrumente, mis on loodud pakkuma kõige ohutumat ja tõhusamat ravi mitmesuguste haigusseisundite korral.

Meie ajalugu

Jindal Medi Surge'il on rikas ajalugu – see hõlmab uuendusi, koostööd valdkonna juhtidega ja paljude patsientide elusid üle maailma.

Sotsiaalne vastutus

Oleme inspireeritud olema head maailmakodanikud. Oleme vastutavad kogukondade ees, kus me elame ja töötame, ning maailma kogukonna ees. Peame olema head kodanikud. Peame julgustama kodanikuseisundi parandamist ning paremat tervist ja haridust. Peame hoidma vara, mida meil on privilegeeritud kasutada, kaitstes keskkonda ja loodusvarasid. Meie Credo esitab meile väljakutse seada esikohale nende inimeste vajadused ja heaolu, keda teenime.

Keskkond

Meditsiiniseadmete tootjana arvestab Jindal Medi Surge meie mõju ja mõju keskkonnale. Meie rajatis on vähendanud lenduvate ühendite kasutamist. Oleme teinud edusamme ka pakendite täiustamisel. Meie rajatis on paberikasutuse vähendamiseks rakendanud elektroonilist kasutamist paljude toodete jaoks. India valitsus on tunnustanud meie juhtpositsiooni panuse eest pidevasse keskkonna parandamisse ja keskkonnaseaduste pikaajalise järgimise demonstreerimise eest. Kõik meie saidid töötavad kõrgeimate standardite järgi koos mitme varustusega.

Meie panused

Jindal Medi Surge'il on ainulaadne positsioon abivajajate elu parandamiseks toodete annetamise, heategevusliku annetamise ja kogukonna kaasamise kaudu. Loe rohkem

Meie vabatahtlikkus

Kohalikul tasandil tegutsevad meie asutuste töötajad üle maailma vabatahtlikuna koolilastele mentoritena, loovutavad verd, komplekteerivad puudustkannatavatele peredele toidukorve ja parandavad nende naabruskonda.

E-posti päring: info@jmshealth.com

EMAIL KODUPÄRING: jms.indiainfo@gmail.com

RAHVUSVAHELINE PÄRING MEILDILE: jms.worldinfo@gmail.com

WHATSAPP / TELEGRAM / SIGNAAL: +91 8375815995

PAAMATLIIN: +91 11 43541982

MOBIIL: +91 9891008321

VEEBISAIT: www.jmshealth.com | www.jmsortho.com | www.neometis.com

KONTAKT: Hr Nitin Jindal (MD) | Neha Arora (HM) | Hr Man Mohan (GM)

Peakontor: 5A/5 Ansari Road Darya Ganj New Delhi – 110002, INDIA.

ÜKSUS 1: Krunt Anand Industrial Estate Mohan Nagar Ghaziabad, Uttar Pradesh INDIA.

ÜKSUS 2: Milkat Khopi Post Shivare Khopi Tal Bhori piirkond Pune Khed Shivapur, Maharashtra INDIA.