עלינו

ב-Jindal Medi Surge, אנו משתמשים ברוחב, בקנה מידה ובניסיון שלנו כדי לדמיין מחדש את הדרך שבה שירותי הבריאות מועברים וכדי לעזור לאנשים לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר. בסביבה משתנה באופן קיצוני, אנו יוצרים קשרים בין המדע והטכנולוגיה כדי לשלב את המומחיות שלנו בניתוחים, פתרונות אורטופדיה עם הרעיונות הגדולים של אחרים לתכנון ואספקת מוצרים ופתרונות ממוקדי רופא ומטופל.

מידע על Jindal Medi Surge (JMS)

אנחנו יצרן מוביל (ממותג & OEM) של שתלים אורטופדיים, מכשירים, מקבע חיצוני לניתוחים אורטופדיים אנושיים וטרינרים. אנו מספקים את אחד מתיקי האורטופדיה המקיפים בעולם. פתרונות JMS, בהתמחויות כוללות שחזור מפרקים, טראומה, קרניומקסילו-פנים, ניתוחי עמוד שדרה ורפואת ספורט, נועדו לקדם את הטיפול בחולים תוך מתן ערך קליני וכלכלי למערכות הבריאות ברחבי העולם. בזמן שאנו חוגגים חדשנות, המחויבות שלנו היא "לשמור על העולם בוורוד של בריאות".

החברות שלנו

כחלוצים בתחום המכשור הרפואי, אנו מתמקדים ללא הרף בהעלאת רמת הטיפול - פועלים להרחבת הגישה למטופלים, שיפור התוצאות, הפחתת עלויות מערכת הבריאות והגברת הערך. אנו יוצרים שירותי בריאות חכמים וממוקדי אנשים כדי לעזור למטופלים שאנו משרתים להחלים מהר יותר ולחיות ארוכים ותוססים יותר. החברות שלנו משרתות מספר התמחויות כירורגיות:

אורטופדיה - עסקים אלו מתמקדים בסיוע למטופלים לאורך רצף הטיפול - מהתערבות מוקדמת ועד להחלפה כירורגית, במטרה לעזור לאנשים לחזור לחיות חיים פעילים ומספקים.

ניתוחים - בבתי חולים ברחבי העולם, מנתחים פועלים בביטחון באמצעות מערכות ומכשירים כירורגיים מהימנים שנועדו לספק את הטיפול הבטוח והיעיל ביותר למגוון מצבים רפואיים.

ההיסטוריה שלנו

ל-Jindal Medi Surge היסטוריה עשירה - המורכבת מחדשנות, עבודה עם מובילים בתעשייה ויצירת שינוי בחייהם של מטופלים רבים ברחבי העולם.

אחריות חברתית

אנו מקבלים השראה להיות אזרחים טובים של העולם. אנו אחראים לקהילות שבהן אנו חיים ועובדים ולקהילה העולמית. עלינו להיות אזרחים טובים. עלינו לעודד שיפורים אזרחיים, בריאות וחינוך טובים יותר. עלינו לשמור על הנכס שאנו זכינו להשתמש בו, להגן על הסביבה ועל משאבי הטבע. Credo שלנו מאתגר אותנו לשים את הצרכים והרווחה של האנשים שאנו משרתים במקום הראשון.

הסביבה

כיצרנית מכשור רפואי, Jindal Medi Surge מודעת להשפעה שלנו ולהשפעה שלנו על הסביבה. המתקן שלנו צמצם את השימוש שלו בתרכובות נדיפות. עשינו צעדים גם בשיפורי האריזה. המתקן שלנו יישם את השימוש באלקטרוניקה עבור מגוון מוצרים כדי להפחית את השימוש בנייר. המנהיגות שלנו זכתה להכרה על ידי ממשלת הודו על תרומתה לשיפורים סביבתיים מתמשכים והפגנת עמידה ארוכת טווח בחוקי איכות הסביבה. כל האתרים שלנו עובדים לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר עם מספר מתקנים.

התרומות שלנו

Jindal Medi Surge ממוקמת באופן ייחודי לשפר את חייהם של הנזקקים באמצעות תרומות מוצרים, תרומות צדקה ומעורבות קהילתית. קרא עוד

ההתנדבות שלנו

ברמה המקומית, עובדים במתקנינו ברחבי העולם מתנדבים כמנטורים לילדי בית ספר, תורמים דם, מרכיבים סלי מזון למשפחות נזקקות ומשפרים את שכונותיהם.

פנייה באימייל: info@jmshealth.com

דוא"ל פנייה מקומית: jms.indiainfo@gmail.com

כתובת דוא"ל בינלאומית: jms.worldinfo@gmail.com

WHATSAPP / טלגרם / אות: +91 8375815995

קו קווי: +91 11 43541982

נייד: +91 9891008321

אתר אינטרנט: www.jmshealth.com | www.jmsortho.com | www.neometiss.com

צור קשר: מר ניטין ג'ינדל (MD) | גב' נהא ערורה (המ) | מר מאן מוהן (GM)

משרד ראשי: 5A/5 Ansari Road Darya Ganj ניו דלהי – 110002, הודו.

יחידה-1: מגרש Anand Industrial Estate Mohan Nagar Ghaziabad, Uttar Pradesh הודו.

יחידה-2: Milkat Khopi Post Shivare Khopi Tal Bhor District Pune Khed Shivapur, Maharashtra הודו.