O nas

W Jindal Medi Surge wykorzystujemy nasz zasięg, skalę i doświadczenie, aby na nowo wyobrazić sobie sposób świadczenia opieki zdrowotnej i pomóc ludziom żyć dłużej i zdrowiej. W radykalnie zmieniającym się środowisku nawiązujemy połączenia między nauką i technologią, aby połączyć naszą własną wiedzę fachową w zakresie chirurgii, rozwiązań ortopedycznych z wielkimi pomysłami innych, aby projektować i dostarczać produkty i rozwiązania zorientowane na lekarzy i pacjentów.

O Jindal Medi Surge (JMS)

Jesteśmy wiodącym producentem (markowym i OEM) implantów ortopedycznych, narzędzi, stabilizatora zewnętrznego do zabiegów ortopedycznych dla ludzi i weterynaryjnych. Zapewniamy jedno z najbardziej kompleksowych portfolio ortopedycznych na świecie. Rozwiązania JMS, w takich specjalnościach jak rekonstrukcja stawów, urazy, chirurgia czaszkowo-szczękowo-twarzowa, chirurgia kręgosłupa i medycyna sportowa, mają na celu poprawę opieki nad pacjentem, przy jednoczesnym zapewnieniu wartości klinicznej i ekonomicznej systemom opieki zdrowotnej na całym świecie. Gdy celebrujemy innowacyjność, naszym zobowiązaniem jest „utrzymywanie świata w zdrowiu”.

Nasze firmy

Jako pionierzy w dziedzinie urządzeń medycznych nieustannie koncentrujemy się na podnoszeniu standardów opieki — pracując nad zwiększeniem dostępu pacjentów, poprawą wyników, zmniejszeniem kosztów systemu opieki zdrowotnej i zwiększeniem wartości. Tworzymy inteligentną, skoncentrowaną na ludziach opiekę zdrowotną, aby pomóc pacjentom, którym służymy, szybciej wyzdrowieć i żyć dłużej i bardziej żywo. Nasze firmy obsługują kilka specjalności chirurgicznych:

Ortopedia — firmy te koncentrują się na pomaganiu pacjentom w ramach kontinuum opieki — od wczesnej interwencji po wymianę chirurgiczną, w celu pomocy ludziom w powrocie do aktywnego i satysfakcjonującego życia.

Chirurgia – W szpitalach na całym świecie chirurdzy działają z pewnością, korzystając z zaufanych systemów i instrumentów chirurgicznych zaprojektowanych w celu zapewnienia najbezpieczniejszego i najskuteczniejszego leczenia szeregu schorzeń.

Nasza historia

Jindal Medi Surge ma bogatą historię - składającą się z innowacji, współpracy z liderami branży i wprowadzania zmian w życiu wielu pacjentów na całym świecie.

Społeczna odpowiedzialność

Inspiruje nas do bycia dobrymi obywatelami świata. Jesteśmy odpowiedzialni przed społecznościami, w których żyjemy i pracujemy oraz przed społecznością światową. Musimy być dobrymi obywatelami. Musimy zachęcać do ulepszeń obywatelskich, lepszego zdrowia i edukacji. Musimy zachować mienie, z którego mamy przywilej korzystać, chroniąc środowisko i zasoby naturalne. W naszym Credo stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby i dobro ludzi, którym służymy.

Środowisko

Jako producent urządzeń medycznych, Jindal Medi Surge jest świadomy naszego wpływu i wpływu na środowisko. Nasz zakład ograniczył zużycie związków lotnych. Poczyniliśmy również postępy w udoskonalaniu opakowań. Nasz zakład wdrożył zastosowanie elektroniki w szeregu produktów w celu zmniejszenia zużycia papieru. Nasze przywództwo zostało docenione przez rząd indyjski za wkład w ciągłą poprawę stanu środowiska i wykazanie długoterminowej zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Wszystkie nasze witryny pracują zgodnie z najwyższymi standardami z wieloma obiektami.

Nasze składki

Jindal Medi Surge ma wyjątkową możliwość poprawy życia potrzebujących poprzez darowizny produktów, darowizny na cele charytatywne i zaangażowanie społeczności. Czytaj więcej

Nasz Wolontariat

Na poziomie lokalnym pracownicy naszych placówek na całym świecie są wolontariuszami jako mentorzy dla dzieci w wieku szkolnym, oddają krew, zbierają kosze z żywnością dla potrzebujących rodzin i ulepszają swoje sąsiedztwo.

ZAPYTANIE E-MAIL: info@jmshealth.com

ZAPYTANIE KRAJOWE NA E-MAIL: jms.indiainfo@gmail.com

ZAPYTANIE MIĘDZYNARODOWE E-MAIL: jms.worldinfo@gmail.com

WHATSAPP / TELEGRAM / SYGNAŁ: +91 8375815995

TELEFON STACJONARNY: +91 11 43541982

KOMÓRKOWY: +91 9891008321

STRONA INTERNETOWA: www.jmshealth.com | www.jmsortho.com | www.neometiss.com

KONTAKT: Pan Nitin Jindal (MD) | Pani Neha Arora (HM) | Pan Man Mohan (GM)

SIEDZIBA GŁÓWNA: 5A/5 Ansari Road Darya Ganj New Delhi – 110002, INDIE.

JEDNOSTKA-1: Działka Anand Industrial Estate Mohan Nagar Ghaziabad, Uttar Pradesh INDIE.

JEDNOSTKA-2: Milkat Khopi Post Shivare Khopi Tal Bhor District Pune Khed Shivapur, Maharasztra INDIE.