درباره ما

در Jindal Medi Surge، ما از وسعت، مقیاس و تجربه خود استفاده می‌کنیم تا روش ارائه مراقبت‌های بهداشتی را دوباره تصور کنیم و به مردم کمک کنیم زندگی طولانی‌تر و سالم‌تری داشته باشند. در یک محیط کاملاً در حال تغییر، ما در حال ایجاد ارتباط بین علم و فناوری هستیم تا تخصص خود را در جراحی، راه حل های ارتوپدی با ایده های بزرگ دیگران برای طراحی و ارائه محصولات و راه حل های پزشک و بیمار محور ترکیب کنیم.

درباره Jindal Medi Surge (JMS)

ما تولید کننده پیشرو (با نام تجاری و OEM) ایمپلنت های ارتوپدی، ابزار، فیکساتور خارجی برای جراحی های ارتوپدی انسانی و دامپزشکی هستیم. ما یکی از جامع ترین نمونه کارها ارتوپدی را در جهان ارائه می دهیم. راه حل های JMS، در تخصص هایی از جمله بازسازی مفاصل، تروما، جمجمه فک و صورت، جراحی ستون فقرات و پزشکی ورزشی، برای پیشبرد مراقبت از بیمار و ارائه ارزش بالینی و اقتصادی به سیستم های مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان طراحی شده اند. همانطور که ما نوآوری را جشن می گیریم، تعهد ما این است که "جهان را در صورتی سلامت نگه داریم".

شرکت های ما

به‌عنوان پیشگام در دستگاه‌های پزشکی، ما به طور مداوم بر ارتقای استاندارد مراقبت تمرکز می‌کنیم - برای گسترش دسترسی بیماران، بهبود نتایج، کاهش هزینه‌های سیستم سلامت و افزایش ارزش تلاش می‌کنیم. ما مراقبت‌های بهداشتی هوشمند و مردم‌محور ایجاد می‌کنیم تا به بیمارانی که به آنها خدمات می‌دهیم کمک کنیم تا سریع‌تر بهبود پیدا کنند و طولانی‌تر و بانشاط‌تر زندگی کنند. شرکت های ما چندین تخصص جراحی را ارائه می دهند:

ارتوپدی - این مشاغل بر کمک به بیماران در طول دوره مراقبت متمرکز هستند - از مداخله اولیه تا جایگزینی جراحی، با هدف کمک به مردم برای بازگشت به زندگی فعال و رضایت بخش.

جراحی – در بیمارستان‌های سراسر جهان، جراحان با استفاده از سیستم‌ها و ابزارهای جراحی قابل اعتماد طراحی شده برای ارائه امن‌ترین و مؤثرترین درمان برای طیف وسیعی از شرایط پزشکی، با اطمینان عمل می‌کنند.

تاریخ ما

Jindal Medi Surge تاریخچه ای غنی دارد - متشکل از نوآوری، کار با رهبران صنعت، و ایجاد تغییر در زندگی بسیاری از بیماران در سراسر جهان.

مسئولیت اجتماعی

ما الهام گرفته ایم که شهروندان خوبی در جهان باشیم. ما در برابر جوامعی که در آن زندگی و کار می کنیم و جامعه جهانی مسئول هستیم. ما باید شهروندان خوبی باشیم. ما باید پیشرفت های مدنی و بهداشت و آموزش بهتر را تشویق کنیم. ما باید اموالی را که امتیاز استفاده از آن را داریم حفظ کنیم و از محیط زیست و منابع طبیعی محافظت کنیم. Credo ما را به چالش می کشد تا نیازها و رفاه افرادی را که به آنها خدمت می کنیم در اولویت قرار دهیم.

محیط زیست

Jindal Medi Surge به‌عنوان تولیدکننده دستگاه‌های پزشکی، به تأثیر ما و تأثیر ما بر محیط زیست توجه دارد. تاسیسات ما استفاده از ترکیبات فرار را کاهش داده است. ما در بهبود بسته بندی نیز پیشرفت هایی داشته ایم. مرکز ما استفاده از الکترونیک را برای طیف وسیعی از محصولات به منظور کاهش مصرف کاغذ اجرا کرده است. رهبری ما توسط دولت هند به دلیل مشارکت در بهبود مستمر محیط زیست و نشان دادن انطباق طولانی مدت با قوانین زیست محیطی به رسمیت شناخته شده است. همه سایت های ما با امکانات متعدد مطابق با بالاترین استانداردها کار می کنند.

مشارکت های ما

Jindal Medi Surge به طور منحصر به فردی برای بهبود زندگی افراد نیازمند از طریق اهدای محصول، اهدای خیریه و مشارکت جامعه قرار دارد. ادامه مطلب

داوطلبی ما

در سطح محلی، کارمندان تأسیسات ما در سرتاسر جهان به عنوان مربی برای کودکان مدرسه ای، اهدای خون، جمع آوری سبدهای غذایی برای خانواده های نیازمند و بهبود محله هایشان داوطلب می شوند.

استعلام ایمیل: info@jmshealth.com

ایمیل استعلام داخلی: jms.indiainfo@gmail.com

ایمیل استعلام بین المللی: jms.worldinfo@gmail.com

واتساپ / تلگرام / سیگنال: +91 8375815995

تلفن ثابت: +91 11 43541982

تلفن همراه: 9891008321 91+

وب سایت: www.jmshealth.com | www.jmsortho.com | www.neometiss.com

تماس: آقای نیتین جیندال (MD) | خانم نها آرورا (HM) | آقای من موهان (GM)

دفتر مرکزی: 5A/5 انصاری جاده دریا گنج دهلی نو – 110002، هند.

واحد-1: شهرک صنعتی آناند موهان نگر قاضی آباد، اوتار پرادش هند.

UNIT-2: Milkat Khopi Post Shivare Khopi Tal Bhor District Pune Khed Shivapur، Maharashtra India.